قوزبند و کمر بند رویال پاستور یک محصول طبی خارجی جهت اصلاح موقعیت کمر، شانه ها و گردن همراه با احساس راحتی و کاهش دردهای روزمره در ناحیه پشت و پیشگیری از علائم قوز کمر و بدفرمی های ایجاد شدن در ناحیه کمر و قفسه سینه می باشد. این نگهدارنده با طراحی ساخت و جنس مواد بکاربرده شده در تولید آن بهترین گزینه جهت حالت دهی استاندارد به ستون فقرات و اصلاح موقعیت پشت و سینه می باشد.

افرادی که در روز زمان زیادی را نشسته اند دچار فشار زیاد به نواحی گردن، شانه و کمر هستند که در طول زمان مشکلات گوژپشتی ، وضعیت نامناسب بدن به خصوص در نشستن، درد های ناحیه کمر، شانه و ضعف های عضلانی خواهند شد. به منظور پیش گیری از بروز مشکلات بعدی و رفع مشکلات فعلی استفاده از قوزبند طبی رویال پاستور بهترین راه حل می باشد.

 

قوزبند طبی رویال پاستور

 

در زمان استفاده از این قوزبند و پشت بند می توانید به راحتی بند های تنظیم کشی آن را به صورتی تنظیم نمایید که احساس راحتی داشته باشید و شانه ها نیز تا حدودی به سمت عقب کشیده شوند. اگر شماهم بسته به موقعیت کاری خود زمان زیادی را نشسته می گذرانید و نگران بدفرم شدن بدن خود هستید از قوزبند رویال Royal Posture استفاده کنید تا بدنی خوش فرم و زیبا داشته باشید. 

این محصول را هم خانم ها و هم آقایان می توانند متناسب با سایز های Small, Medium, large, X large تهیه نمایند. نگهدارنده رویال یک قوزبند طبی با بهره گیری از علم پزشکی است که افتادگی شانه و خمیدگی کمر شما را به تدریج حل خواهد کرد، با خرید نگهدارنده رویال اندامی زیبا خواهید داشت و هنگام کار و فعالیت های روزمره شانه خود را در بهترین حالت نگه خواهید داشت.

 

قوزبند طبی رویال پوسچر

 

همانطور که در تبلیغات تلویزیونی این محصول هم مشاهده کرده اید, استفاده از قوزبند طبی باعث بهبود عملکرد گردش خون می شود. درد عضلات را از بین می برد, از خمیدگی قسمت شکم جلوگیری میکند. قوزبند رویال به شما کمک می کند تا گردن خود را در حالت استاندارد نگهدارید و از خم کردن بیش از حد و آسیب رساندن به آن جلوگیری می کند.
جنس پارچه نگهدارنده رویال به گونه ای انتخاب شده که هنگام استفاده هیچ حساسیت پوستی برای شما ایجاد نخواهد کرد و جنس بسیار نرم و لطیفی دارد که از 70% نئوپرن و 30% پلی استر می باشد.قیمت: 20000 تومان

خرید محصول


قیمت: 20000 تومان

خرید محصولنوشته شده در تاریخ شنبه 8 اردیبهشت 1397    | توسط: مینو رجایی    |    |
نظرات()